top of page
Musician

VillaJazz sizi bekliyor...

Villa Jazz 8
Villa Jazz 7 (1)
Hotel Guest
IMG_2115
IMG_2053
Couple in Hotel Room
IMG_2162

VillaJazz'ı tanıyalım

Ziyaretiniz Burada Başlar

VillaJazz, Türkiye'nin en güzide tatil beldelerinden Antalya ili Kaş ilçesinde ve bu ilçenin en seçkin bölgesi olan Çukurbağ Yarımadasında yer alır. Meis adasının tam karşısında konumlanmış olup verandasına oturduğunuzda panoramik  bir deniz ve adalar manzarası sizi karşılar. Bulunduğunuz bu mekanda doğal bir tabiat ortamında sadece dalgaların sesini duyarak dinlenebileceğiniz gibi sadece 4 km gittiğinizde kendinizi Kaş merkezinde eğlence ve kalabalığın ortasında bulursunuz. Villadan merdivenlerle 100 metre aşağıda denize ulaşabildiğiniz gibi 200 metre ileride her türlü yiyecek ve içecek imkanını bulabileceğiniz en meşhur plaj tesislerinden birine gidebilirsiniz veya düzenli bakımı yapılan 40 metrekarelik havuzunda serinleyebilirsiniz. Her türlü mutfak teçhizatını bulabileceğiniz villada kendi yemeğinizi hazırlayabildiğiniz gibi sadece 200 metre ileride bulunan Kaş'ın en tanınmış restoranının seçkin ve özel menüsünü tadabilirsiniz. Villanın özel konumu sayesinde bunca olanağın ortasında bulunmanıza rağmen kendinizi özerk ve gözlerden uzak bir ortamda bulacaksınız.

IMG_2179.JPG
Hotel Guest
IMG_2049.JPG
Villa Jazz 5 (1).jpeg
Villa Jazz 7 (1).jpeg

Misafirler İçin Olanaklar

Ücretsiz WiFi

Her Odada Klima

7/24 Sıcak Su

Uydu Kanallar & Netflix

Çamaşır Makinası

Bulaşık Makinası

Buz Dolabı

Kahve Makinası

Çay Makinası

Fırın & Ocak

Mikrodalga Fırın

Tost & Ekmek Kızartma Makinası

Ütü

Saç Kurutma Makinası


 

Biz Farklıyız

Kullanışlı Bir Seçenek

Villanın özel ve özerk yapısı kalabalık bir grup için (aile veya arkadaş grubu) ideal bir konaklama olanağı sağlar. Bir butik otel gibi gruplar halinde ayrı mekanlarda birbirini rahatsız etmeden kalma olanağı sağladığı gibi aynı dış mekanda bir arada vakit geçirme imkanını verir. Bu haliyle benzersizdir. 

 

Villa Özellikleri ve Konaklama Kapasitesi

Villa kompleksi aynı ortamı kullanan üç farklı bölümden oluşmaktadır, A, B ve C bölümü. A ve B bölümleri klasik tarzda döşenmiş olup her biri iki oda ve bir salondan ibarettir. C bölümü ise modern tarzda döşenmiş küçük bir bölümdür. Tüm bölümler toplam 10 kişiyi rahat bir şekilde misafir edebilir. Villa bu mimari yapısıyla 10 kişiye kadar kalabalık bir aileyi gündüz bir arada tutabildiği gibi gece ayrı mekanlarda yatırarak birbirlerini rahatsız etmeden geceleme olanağı sağlar. Ya da birbirini tanıyan iki veya üç aile için gündüz ve gece ideal bir ortam sağlar. Bölümler kişi sayısına göre açılabilir ve istenirse sadece bir bölüm veya iki ya da üç bölüm birlikte tutulabilir. Sadece tutulan bölüm veya bölümler hizmete açılır ve diğer bölümler kapatılır böylece özerk olarak tatil yapmaları sağlanır.   

Fiyatlandırma & Ödemeler

Fiyatlar günlük olarak belirlenir. Kalış süresi minimum 7 gecedir. Misafirler daha kısa sürelerde kalsa bile 7 gecelik ödeme talep edilir. Ancak özel durumlarda bayram, hafta sonu gibi) farklı fiyatlarla rezervasyon yapılabilir. Rezervasyon yapıldığı tarihte toplam fiyatın %25'i talep edilir. Rezervasyonun iptali durumunda alınan bu bedel geri ödenmez. Ödemenin geri kalan kısmı en geç villaya girildiği gün tahsil edilir. Toplam tutarın %10'u depozit olarak fiyata ilave edilir ve çıkış günü, herhangi bir hasar görülmediği takdirde misafire iade edilir. 

Not: Her kiralama dönemi için bir kez olmak üzere 1000TL temizlik ücreti misafirlerden talep edilir. Uzun süreli kalışlarda misafir talep ettiği takdirde bedelini ödemek kaydı ile ara temizlik hizmeti sağlanabilir. 

İletişim: Bülent Bütün           
b.bulent59@gmail.com
           
GSM: +90 533 568 3300
           
myvillajazz.com

01 Haziran - 23 Haziran

GÜNLÜK: 7.000 TL / HAFTALIK: 49.000 TL

24 Haziran - 31 Ağustos

GÜNLÜK: 10.000 TL / HAFTALIK: 70.000 TL

01 Eylül - 30 Eylül

GÜNLÜK: 8.500 TL / HAFTALIK: 59.500 TL

01 Ekim - 31 Ekim

GÜNLÜK: 7.000 TL / HAFTALIK: 49.000 TL

01 Kasım - 30 Kasım

GÜNLÜK: 6.000 TL / HAFTALIK: 42.000 TL

01 Aralık - 31 Aralık

GÜNLÜK: 6.000 TL / HAFTALIK: 42.000 TL

İletişim

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page